13 Ocak 2011 Perşembe

PADİŞAHIM SEN ÇOK YAŞA
“bende zamanında yaptım yapacağımı” diyor önümden geçen yaşlı kadın kendisi kadar yaşlı ve kambur kanına.
Neyi kastetti acaba diye takılıyor insanın aklına.
Etrafta bir sürü genç insan var, güzel bayanlar var. İlk akla gelen “zamanında bende gençtim, güzeldim, yaptım yapacağımı. Yani ölsem gözüm açık gitmem” geliyor.
Her zaman derim; emperyalistin en büyük oyuncağı medyadır. Özellikle görsel olanları.
Eee dolayısıyla emperyalistin ipiyle kuyuya inenler, onların taşeronluğunu yapanlara da destek medya üzerinden gelir,geliyor da.
Ve Akp yapıyor yapacağını. Aynı o kambur kadın gibi.
Bir dizi çevriliyor ve  padişah hareminde beş yüz sene evvel haşna fişne yapıyor.Aa oda ne?Sanki ilk defa duyuyoruz.
Bir gündem bir gündem deyme gitsin. Tüm kanallar çakmış. Padişahın uçkurunu tartışıyor kazık kadar herifler ve bayanlar.
Tabiî ki her şey denk; enflasyon eksi çıkmış. Türkiye de sorun mu kalmış. Neden gerelim kendimizi. Lay lay lom ,takıl bak keyfine. İşsizlik azalıyormuş. Sadece yanınızdan geçen her dört kişiden biri işsiz. Para nedir sonra? İş nedir? Seçim geliyor.
Bulgur bedava.
Makarna bedava.
Kömür bedava.
İşi ne yapacaksın; dinle padişahını ye bulguru yap üç çocuk.
Allah rızkını verir elbet.
Padişahım sen çok yaşa.
Torbadan yasa çıkardılar.
Alıştık zaten maydonoza, torbaya.
Artık yasalara madde falan koymayacağız.
Torba yasanın B bendi…….
Maydanoz yasanın C fırkası diyecek hâkimler hüküm verirken.
Daha bir sıcak, daha bir bizden, ne güzel.
Padişahım Tayip kaymakamları Arizona’da meslek içi eğitime almış. Eyaletlerin valileri, kasabaların şerifleri olmayı öğreniyorlar.
Polis teşkilatını zaten vahşi doğunun kovboyları yaptılar. Üniversiteli Daltonlara veriyorlar copu.
Ama müthiş bir uzlaşı bir barışıklık var ki sorma gitsin.
188 kişiyi gırtlaklamış, toprağa gömüş Hizbullahçılar
Askeri şehit etmiş teröristler;
Çoluk çocuğa tecavüz etmiş sapıklar,
Mafyası, tafrası, safrası hepsinle barış içerisinde toplum. Salı verdiler gitti. Halaylar cümbüşler gırla gidiyor. Bir mutluyuz bir mutluyuz deymeyin.
Kars’ın Akp’li belediye başkanı taa Ermenistan’dan görünecek yere (ki özellikle) ve de tarihi kalıntıların üzerine üstelik izinsiz bir ucube dikmiş. Halk tepkili tabi. Haliyle halkını seven Padişahım Tayip olaya el atacak. “tez zamanda yıkın ucubeyi”
O kadarrr.
O kadar.
Artı bundan sonra padişahımı rahatsız edecek yayınmış, yazıymış, yok efendim demokrasi varmışta eleştirecekmiş. Yok öyle. Kapatacak padişahım Tayip kanalı.
Padişahım Tayip çok yaşa.
Ama ama asla unutmamak gerek.
Nerede var? Nere de?
ABD Siyonist örgütlerinden Üstün cesaret ödülü alan Müslüman. Bir tane gösterin bakayım.
Bunun yanında Suudi Arabistan’dan Kral Faysal İslam’a hizmet ödülü. Yaa.
Şimdide Kuveyt’ten üstün Müslüman Şahsiyet ödülü.
Madalyaları koyacak yer bulamıyor mübarek insan.
Padişahım Tayip sen çok yaşa.
Padişahım yapıyor yapacağını.
Alkol falan zararlı şeyler ne içiyorsunuz kardeşim. Bak sizleri düşünüyor yasakladı işte. Bitti yok artık alkol malkol. Gidin siz İsrail patentli Genetiği Değiştirilmiş Organizma yiyin. Mutanklaşırız; belki beynimiz gelişir.
Karadeniz’de bazıları çok konuşuyor. HES’ler doğayı katlediyormuş, elektrik ihtiyacının binde 3’ünü karşılıyormuş. Kaçak elektriğe %24 gidiyormuş falan diyor. HES’tirecekler padişahıma kendilerini. Demokrasi dedikse cılkını çıkarmayın yani. Nedir demokrasi? Tren. Kaparsın oyları binersin trene. İstediğin zaman inersin. Söyledi ya padişahım Tayip bunu.
Koca kadın bile yapmış yapacağını, padişahım yapmayacak mı yapacağını. Yapacak tabi.
BOP eş başkanı da olacak, düğünde takılan altınlarla gemicikte alacak, Ekümenik’te verecek, Ruhban okulunu da açacak, Potamya padişahımla gurur da duyacak,Ahdamar kilisesinide onartacak,Surmene manastırınıda ibadete açacak,vakıflar yasası da çıkaracak,petrol yasası da çıkaracak, “Ananı da al git” diyecek, “askerlik yan gelip yatma yeri mi?Şehitler kelle” diyecekApo’ya bey diyecek,eyalet mahkemeleri de kuracak, Apo ile de görüşecek, HSYK’nu da hizaya sokacak, TSK’yı da düzenleyecek,sınır birlikleri kuracak,sözleşmeli askerlikte getirecek,teröristleri çadırda affedecek, artislik yapanları Silivri zindanlarına da atacak, medyayı da susturacak,TRT şeş te açacak dubara da açacak.Yolda yapacak,tüm limanları da satacak,Tüpraşı’da satacak,Galataport için yasada çıkarıp Sami’ye okutacak,sigarayı da satacak rakıyı da verecek işçiyi de atacak,orman arazilerini de 2B den götürecek,madalyalarını da koyacak yer bulmayacak.Füze kalkanı da kuracak,Ege denizini Yunan'a 12 mil de yapacak.

Allah padişahım Tayyibe zeval vermesin.
Başımızdan eksik etmesin.
Hadi bakayım Üç defa.
Birrr..Padişahım sen çok yaşa.
İkiiii… Padişahım sen çok yaşa.
Üççç…. Padişahım sen çok yaşa.


"SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR, SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR."

Hiç yorum yok: