28 Ocak 2012 Cumartesi

ELEKTRONİK ŞEREFSİZİLİK (FACEBOOK SANSÜRLERİ)


BİZİ İNTERNET TE ÇOKTAN SANSÜRLEDİLER

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM.
DOĞRU VE SANSÜRSÜZ BİLGİYE ULAŞIR VE NE KADAR ÇOK KİŞİYE ULAŞTIRA BİLİRSEK EMPERYALİST SALTIRIYI OKADAR ÇABUK KIRABİLİRİZ.
BU NEDENLE İNTERNET PAYLAŞIMLARINI ÖNEMSİYORUM.
2011 BİLDERBERK TOPLANTILARINDAN SIZAN BİLGİ DE BENİ DOĞRULUYOR. DÜNYAYI SÖMÜREN ÇAKALLAR İNTERNETİ KONTROL ALTINA ALMAK İSTİYORLARMIŞ. HENÜZ TAM İSTEDİKLERİ GİBİ DENETLEYEMİYORLARMIŞ.BU NEDENLE KİMSE KENDİNİ VEYA BİR BAŞKASINI KLAVYE KAHRAMANLIĞI YAPMAKLA İTHAM ETMESİN.BU PAYLAŞIMLAR BİRİLERİNİ FENA HALDE RAHATSIZ EDİYOR.AMA TOPTAN YASAKLAYAMIYOR.
FACEBOOK’TA HERGÜN 50 NİN ÜZERİNDE ARKADAŞLIK TEKLİFİ KABUL ETİĞİM HALDE AYLARDIR ARKADAŞLARIMIN SAYISINDA ARTIK OLMADIĞINI GÖRDÜM.HATTA KENDİMCE BUNU PAYLAŞIMLARIMDAN YADA ETİKETLEMELERİMDEN RAHATSIZ OLAN ARKADAŞLARIN BENİ SİLDİĞİNE YORARAK SAVUNMAK İSTEDİM.FAKAT HER GÜN EKLEDİĞİM KADAR KİŞİNİN(YAKLAŞIK 3/4AY) BENİ SİLİYOR OLMASI TESADÜF OLAMAZDI.AZ ÖNCE BAŞKA BİRŞEY YAKALADIM. 4 ARKADAŞLIK TEKLİFİ VARDI VE DUVARIM BENİM TARAFIMDAN GÖNDERİLDİ GÖRÜNEN BİR ÇOK REKLAM İLE DOLUYDU.REKLAMLAR BİR KAÇ KURNAZIN İŞİ OLABİLİR AMLARIM,AMA KABUL ETTİĞİM ARKADAŞLIK TEKLİFLERİNİN 2’SİNİN KABUL EDİLDİĞİNİ 2 SİNİN İSE NE YAPARSAM KABUL EDEMEDİĞİMİ GÖRDÜM.KABUL EDEMEDİKLERİMLE BİR ÇOK ORTAK ARKADAŞIMIZ VARDI.HİÇ ORTAK ARKADAŞIM OLMAYANLARI KABUL EDEBİLİYORUM FAKAT ORTAK ARKADAŞIM OLANLARI KABUL EDEMİYORUM.
ONAY VERDİĞİM HALDE ONAYLANMAYAN ÇOK SAYIDA ORTAK ARKADAŞIM OLAN KİŞİLER DAVET LİSTESİNDEN KAYBODU. YANİ SANKİ KABUL ETMEMİŞİM GİBİ İŞLEM YAPILDI. BU RESMEN ELEKTRONİK ŞEREFSİZLİK.


AKLIMA ŞU GELİYOR.
BİR İNTERNET YAZILIMI NEDEN? KULLANIMINI ENGELLEMEK İSTESİN.BU TAMAMEN PAYLAŞIMLARLA ALAKALI.PAYLAŞIMLAR BİRİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR.

BİZ RUMLAŞIRKEN YUNANİSTAN ÇÖKÜŞTEN KURTULUŞU TARTIŞIYOR
BİRİLERİ UTANSIN ARTIK:

BUNLARI DA OKUYUNUZ:
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2011/05/yunanistan-kucuk-adayi-isgal-etti-yunan.html
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2011/05/yunanistan-adalarimizi-isgal-ediyor.html
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2011/06/aoz-eez-yunanistanin-kurtulusu.html
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2011/09/dogu-akdeniz-cadi-kazani.html
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2010/01/bedel-simdi-birkac-baslga-bakalm_30.html
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2012/01/helenizim-hortlatiliyor.html
http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2011/06/aoz-eez-yunanistanin-kurtulusu.html


"SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR, SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR."M.A.ERSOY