17 Şubat 2010 Çarşamba

PRENSİLVANYA PRENSİ

ARTIK HAKİM-SAVCI SATIN ALMIYOR /YETİŞTİRDİ
 “İCABINDA MAHKEMELERİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRECEKSİN.
AVUCUNA ALACAKSIN.
ARKADAŞLARA DİYORUM Kİ SEN BİN DÖKTÜRECEKSİN BELKİ GERİ BİRİ DÖNECEK.
DERSHANELERİMİZ MÜSAİT DESTEKLERİZ YANİ.
BİR MİLYAR VERECEKSİNİZ ON MİLYONLUK TAZMİNAT ALACAKSINIZ. YANİ BURADA MAHKÛM ETMEKTİR YANİ. AVUKATTA KİRALAYACAKSINIZ HAKİMDE KİRALAYACAKSINIZ.”
Bu sözleri söyleyen kişi birilerine fena halde kızmamış, hatta düşman olmuş.
Yani insan kime?
Neden?
BİN döktürüp BİR kazanacak kadar kıza bilir.
BİR MİLYARLIK dava açıp ONMİLYON kazanacak kadar kızar.
Sakın “MAHKEMELERİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRMEK”, “AVUCUNA ALMAK” isteyenlerin emperyalistler falan olduğunu sanmayınız.
Bu tamamen içimizden birileri.
Salya sümük ağlayan insanları duygulandıran biri.
Ve yargılanmasına ramak kala; tutuklanmasını isteyen  hakimin YOUTUBE  yansıyan ve  İsviçre’den yüklenmiş 4 yıl önce çekilmiş küfürlü bir ses kaydı ile savcı susturuldu ve Salya sümük Prensilvanya Prensi aklandı.
Tanıdınız.
FETTULLAH GÜLEN.

Yani ABD’de Prensilvanya ’da 137 dönüm arazi içerisinde 9 villada FBI-MOSSAD ve CİA korumasında yaşayan hoca efendimiz.
DİNLER ARASI DİYALOG-MEDENİYETLER İTTİFAKI projelerinin babası.
ABD’nin üssü olan her ülkede İngilizce ders veren, bir ikide Türkçe şarkı öğreten ve kalkıp Türkiye’de Türkçe olimpiyatları yapan, bizlerde Afrikalı, Afganlı, Hintli bebelerin Türkçe şarkı söylediğini görünce duygulandığımız, “helal olsun sana Hoca” dediğimiz ama ne hikmetse İngiltere’den İngilizceye hizmetlerinden dolayı madalya alan hocamız.
Kısacası her ülkeye YERLİ MİSYONERLER yetiştiren hoca efendimiz.
Görülen o ki.
“DERSHANELERİMİZ MÜSAİT DESTEKLERİZ YANİ.” diyen hoca efendimiz bayağı bir aşama kaydetmiş.
Dershanelerinde Özel yetkili savcılar yetiştirmiş.
Ve bu özel yetkili savcılar pkk ile mücadele etmiş ne kadar asker varsa büyük bir kin ve nefretle yargılamak istiyor.
Teröristleri çadırlarda affediyor.
Ama Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu bütün bunlara sessiz kaldı.
HSYK nihayet kendine de dokunulacağını gördü.
Erzincan savcısı Prensin özel yetkili savcılarınca tutuklanınca sıranın kime geldiği görüldü.
“SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK” demekten başka ne diye bilirim ki.
Şimdi SOROS beslemesi medyayı izleyiniz ve gerçek yüzlerini bininci kez görünüz.
Satılmış sürülerinin mesleki çeşitliliğini, hangi üniversitelerde, gazetelerde, tv kanallarında öbeklendiğini ve İHANET KARDEŞLİĞİNİN ne kadar arsız ve çığırtkan olduğunu analiz ediniz.
Ve hafızanızı tazeleyiniz.
HSYK ne kısa bir dönem önce saldırıldığını hatırlayınız.
Tarih böyle bir fırsatı insanın karşısına zor çıkarır.
Bu emperyalist uşağı bukalemunların göründüğü andır.
İzleyin not alın ve sakın unutmayın.
Onlar SEVR’i hala unutmadı.
Çanakkale’yi hala unutmadı.
Kuyruk acılarını hala unutmadı.
Bu sadece BOP/GOP değil.
Bu bir kin/nefret.
BOP’ un uşakları; “hazır emperyalistler arkamızdayken intikam alalım” mantığını güdüyor.
Her yetkilinin elindeki yetkisini kullanmaması “KORKMASI/TIRSMASI/BANA DOKUNMAYAN YILAN MİN YAŞASIN” demesi halinde hem tarih karşısında, hem Allah karşısında bunun bedelini ödeyemez.
Kendine dokunulmasından da kurtulamaz.
Unutmayın. Bataklıkta gül bitmez.
Kendimize kurduğumuz mikro evren bir gün atlayan bir kurbağanın sıçrattığı pisliğe bulanır. Pisliğe bulanmış biri olarak anılmamak için elinde yetkisi olanlar onurlu mücadelesini vermelidirler.
Ama geç kalmadan.
Ve herkes için.

Saygılar.
Levent kalem
Ayrıca mutlaka okuyunuz:
Haber:

SAVCI OSMAN ŞANAL'IN YETKİSİ KALDIRILDI
HSYK, Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner'i tutuklatan Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal’ın tüm yetkilerini kaldırdı. Gerekçe ise Erzurum Başsavcısının yetki aşımı yaptığı şeklinde açıklandı.
HSYK, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in gözaltına alınması üzerine bu sabah olağanüstü toplandı. Toplantı 4 saat sürdü. Toplantının ardından alınan kararlara ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.

HSYK'dan yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:
"16/2/2010 tarihinde HSYK gündemine oy birliği ile alınarak, incelenmesine karar verilen Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı’nda, Erzurum Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yapılan uygulamalar, 17/2/2010 tarihinde değerlendirilerek aşağıdaki kararlar alınmıştır:

CMK’nın 250/3’üncü maddesindeki amir hükmün ihlal edilerek, görev ve yetki aşımında bulunulduğunun tespitine,

Özel yetkili Cumhuriyet Başsavcısı vekili, Tarık Gür, Cumhuriyet Savcıları Rasim Karakullukçu, Mehmet Yazıcı, Osman Şanal’ın CMK 250. maddesi kapsamındaki yetkilerinin kaldırılmasına,

Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Kuş, Cumhuriyet Başsavcı vekili Tarık Gür, Cumhuriyet savcıları Rasim Karakullukçu, Mehmet Yazıcı, Osman Şanal ile diğer ilgililer hakkında yasal gereğinin yapılması için suç duyurusunda bulunulmasına oy çokluğu ile karar verilmiştir."

HSYK, " YANDAŞ YARGIYA MÜDAHALE ETTİ"

HSYK, Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner'i tutuklatan Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal’ın tüm yetkilerini kaldırdı. Erzurum Adliyesinde görevli 4 savcı ve başsavcı vekili hakkında da suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi. HSYK kararlarının ardından Ankara'da karşılıklı tepkiler gelmeye başladı.

Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in gözaltına alınması üzerine bu sabah olağanüstü toplanan HSYK'dan, yaklaşık 4 saat süren toplantının ardından, alınan kararlara ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı. 
Adalet Bakanlığı Müsteşarı ve HSYK üyesi Ahmet Kahraman'ın da katıldığı HSYK açıklamasında, dün Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığında yapılan uygulamaların, HSYK'nın gündemine oy birliğiyle alınarak, incelenmesine karar verildiği anımsatıldı.

Ceza Muhakemesi Kanunu'nun ilgili maddesindeki amir hükmün ihlal edilerek, görev ve yetki aşımında bulunulduğunu tespit eden HSYK, Erzurum Özel yetkili Cumhuriyet Başsavcıvekili
Tarık Gür, Cumhuriyet savcıları Rasim Karakullukçu, Mehmet Yazıcı ve Osman Şanal'ın, CMK 250. maddesi kapsamındaki yetkilerinin kaldırılmasına karar verdi.

Kurul oy çokluğuyla Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Kuş, Başsavcıvekili Tarık Gür, Cumhuriyet savcıları Karakullukçu, Yazıcı ve Şanal ile diğer ilgililer hakkında yasal gereğinin yapılması için suç duyurusunda bulunulmasını da kararlaştırdı.

Konuyla ilgili açkılama yapan CHP Grup Başkan vekili Hakkı Süha Okay, "Yargı emniyetteki F tipi yapılanmaya teslim olmuştur" diye konuştu. Okay, "HSYK’nın tavrını önemsiyorum ama bu tavrı son iki yıl içinde gösterseydi bu duruma gelinmezdi." şeklinde konuştu.

Hükümet Cephesinden ilk tepki AKP Grup Başkan Vekili Bekir Bozdağ'dan geldi. "HSYK kararlarını hukuka aykırı olduğunu iddia eden Bozdağ, Yargının bağımsızlığına müdahale edildiğini savındu.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin ise gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıts

"SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR, SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR."

Hiç yorum yok: