7 Mart 2012 Çarşamba

SOSYAL KAPİTÜLASYONLAR GELİYOR

DEFALARCA YAZDIK.
NİHAYET BİR GAZETE GÖRDÜ.

SOSYAL KAPİTÜLASYONLAR BİZE NEFRET SUÇU OLARAK DAYATILIYOR


ERMENİ'DEN BİRİLERİ ÖZÜR DİLEMİŞTİ.
BU ERMENİ KÖKENLİ TÜRK VATANDAŞLARIYLA BİZİ BİRLEŞTİRMEK İÇİN DEĞİL, EMPERYALİZME FIRSAT VERMEK İÇİN YAPILDI. EMPERYALİZMİN VE ÇIKARLARININ ÖNÜ AÇILDI. ŞİMDİ AZINLIKLARA "NEFRET SUÇU" ADI ALTINDA VERİLMEK İSTENEN YASAL AYRICALIK (POZİTİF AYRICALIK) EMPERYALİSTLERİN ÇIKARLARINA HİZMET EDİYOR.MANTIK AYNI.SONUÇLARI DA YANI OLACAKTIR.BU OPERASYONU YÜRÜTENLER AB/ABD FONLARINDAN NEMALANAN BELİRLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE ÜNİVERSİTELER.YENİ-ANAYASA (SİVİL ANAYASA) İSTENEREK YAPILMAK İSTENEN ULUS BİLİNCİNİ YOK ETMEK İÇİN KANUNİ ALT YAPIYI OLUŞTURMAK.HER TÜRLÜ AYRIMIN ÖNÜNÜ AÇMAK.YARIN ATATÜRK'Ü,TÜRK BAYRAĞINI SAVUNMAK DAHİ SİZİN KARŞINIZA NEFRET SUÇU OLARAK ÇIKACAKTIR.BENZER OLAYLAR TATİL YÖRELERİMİZDE YAŞANDI.ÇATISINA TÜRK BAYRAĞI ASAN VATANDAŞLAR MAHKEMEYE VERİLDİ.İŞTE BUNLAR YASALLAŞTIRILIYOR.ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.SAVUNANLAR BELLİ..
UYAN TÜRK HALKI!
HANGİ ETNİK KÖKENDEN OLDUĞUN ÖNEMLİ DEĞİL.BU TAMAMEN EMPERYALİST BİR AYRIŞTIRMA OPERASYONUDUR.
DEVAMI LİNKTE:

http://millici-ciddiadamlar.blogspot.com/2012/02/sosyal-kapitilasyonlar-bize-nefret-sucu.html
BUGÜNKÜ AYDINLIĞIN HABERİNİN BİR KISMI:
SİNSİ SORU

TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in 4 Martta İzmir’de basına kapalı olarak yaptığı Anayasa toplantısının ayrıntılarına Aydınlık ulaştı. Çiçek’in toplantıya katılanlara yaptığı ankette yönelttiği sorular ise dikkat çekici. Aydınlık anket sorularını Anayasa Forumu Yürütme Kurulu üyesi Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Meltem Dikmen Caniklioğlu’na yorumlattı.
"Çiçek’in soruları yanıltıcı ve saçma"
TBMM Başkanı Cemil Çiçekin anket sorusu:
Bugün yürürlükte olan Anayasa nasıl bir anayasa, beğeniyor musunuz, beğenmiyor musunuz? Değişmesi gerekli mi?
Prof. Dr. Caniklioğlu: Vatandaşlar arasında yapılacak bir eğilim yoklamasından sağlıklı sonuçlar çıkabilmesi için öncelikle yöneltilen soruların vatandaşların duygu ve düşünce dünyası ve bilgi kapasiteleri içinde rahatça cevaplandırabilecekleri nitelikte olması gerekir. İçeriğini bilmediği, belki hayatı boyunca bir kere bile eline almadığı bir metnin değiştirilmesi veya değiştirilmemesi yolunda vatandaşa yöneltilecek bir soruya hangi cevap verilirse verilsin bu gerçek tercihi veya eğilimi değil, öğrenilmiş ya da öğretilmiş bir irade açıklamasını ortaya koyar. Yukarıdaki soru bu nitelikte bir sorudur
HABERİN TAMAMI: 
"SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR, SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR."M.A.ERSOY

Hiç yorum yok: