28 Mart 2009 Cumartesi

KÖKLERE DÖNÜŞ


Cia-Mossad güdümünde, küresel çeteler, ayrılıkçı Kürtler, komünist dönmesi liboşlar, satılmış  medya, yeşil ihanet kol kola girmiş Türkiye Cumhuriyetinin Üniter Ulus devlet yapısını değiştirme savaşında.
Bunu başarmasının yolu Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve Hukuk yapısının yıpratılmasından geçiyor.
Ergenekon Davası ile uzayıp giden saçmalıklar, durmadan eklenen dosyalar ve yandaş medya terörü ile bir taşta birçok kuş vuruluyor.

1-Türk Silahlı Kuvvetleri yıpratılmaya çalışılıyor.
2-Yargı yanıltılmaya çalışılıyor.
3-Hukuk sistemine olan güven zedeleniyor.
4-Gitgide ağırlaşan ekonomik kriz gizleniyor.
5-Türk halkı arasında yöresel ayrılık tohumları ekiliyor.

Ordusuna ve hukukuna güvenmeyen toplum ABD-AB güdümünde siyasetiyle, Ilımlı İslam, Dinler Arası Diyalog, Medeniyetler İttifakı, Avrupa Birliği Normları veya kriterleri (Ne derseniz deyin) adı altında Cumhuriyet dinamiklerini kaybetmiş, kralımsı, halifemsi bir lider eşliğinde Osmanlı’nın çöküş dönemi gibi şehir devletçiklerinden oluşan lüppen bir yapıya dönüştürülmek isteniyor.
Sömürmek, yönetmek, ya da yok etmenin çok daha kolay olduğu bu yapı demokrasi adı altında sunuluyor.
TSK’leri bu süreçte sessiz kalarak dünyaya tam bir demokrasi örneği sergilerken, ömrünü ve varlığını adadığı Türk Halkına işte şimdi görev düşüyor.
Atatürkçülük, şehitlere saygı, sevgi, şükran lafla değil, turist gibi şehitlikleri gezerek değil, emperyalist saldırısının bir başka şekli ve daha tehlikelisi olan bu durum karşısında Türk Silahlı Kuvvetlerine tam destek, güven ve sevgi göstermesinden geçer.
Şimdi görev hepimizde.
TSK ya dil uzattırmayalım.
Küresel çete oyunlarına ve yaltakçılarına kanmamalıyız.
Kürdü-Türkü, Lazı-Çerkezi, Alevisi-Sunisi, sağçısı-solcusu gibi her türlü emperyalist bölünmüşlük, ayrılık bizi zayıflatacak, emperyalistlerin ekmeğine yağ sürecektir.
Küresel eşkıyaları dünya tarihinde tek bozguna uğratmış Türk Ulusu, bu saldırıyı da aşacak ve geleceğe daha güçlü adımlarla ilerleyecektir.
Bu saldırılar;80 yıldır uyuyan, miskinleşmiş Türk Halkını uyandırmıştır.
Emperyalizm ikinci hatasını 21.yüzyılın başında yaptı.
Uyuyan devi uyandırdı.
Yaşasın; Kemalist, sosyal, laik, üniter, hukuk devleti TÜRKİYE CUMHURİYETİ.
Yaşasın; O’nun sadık vefakâr koruyucusu TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Hiç yorum yok: